Uluslararası Nakliyat/Trabzon Atasoy
Firma Bilgileri

Trabzon Atasoy
Üyelik Tarihi : 08-04-2010
Firma Yetkili : Belirtilmemiş
Çalışan Sayısı :
İncelenme Sayısı : 3364

Misyonumuz
Nakliyat Sektöründeki İş Uzmanlığını Ve İş Süreçleri Deneyimi Le Birleştirerk Kendine Özgün Hizmet Anlayışı
Ve Güncel Teknolojik Kullanımıyla Müşterilerin İş İhtiyaçlarına Birebir Çözümler Getirmek Ve Geliştirmektir.


Vizyonumuz
Yurtiçinde Ulaşılan Başarılı Konumu Sürekli Geliştirerk Evden Eve Nakliyat Sektöründe Türkiye`nin En İyilerinden Olmak. İleri Teknoloji Bilgisi Dinamik
Ve Yetkin Kadrosuyla Girişimci , Sağduyulu , Müşteri Odaklı Yaklaşımıyla Mükemmel Hizmet Şirketi Olmaktır2009 Yılında Kurulan Firmamız Kurulduğu Günden Bu Yana Günün Teknolojisini Takip Ederek , Müşterilerine En İyi Hizmeti Vermek Adına Teknolojik Yeniliklerle Birlikte Büyümektedir.
Geniş Araç Filosunu Sürekli Büyüterek Ve Personel Eğitiminin Çok Önemli Olduğunun Bilincinde Olan Firmamız Bünyesinde Barındırdığı Personeline Haftalık Eğitimler Vermektedir.
Ülkemizde Nakliye Sektörü Ve Taşımacılık İle İlgili Bir Standart Bulunmamasına Rağmen , Firmamız Sektör İçinde Edinmiş Olduğu Tecrübelerini , Uluslararası Standartta Hizmet Verdiği Müşterileri İle Birlikte Bir Standarda Oturtmuş Ve Ülkemizde Henüz " Nakliye Hizmeti " İle İlgili Bir Eğitim Kurumu Olmamasına Rağmen Personeline Vermiş Olduğu Teknik Bilgi Ve Sektörün Gerektirdiği Tutum Ve Davranışlar Açısından Sektöründe Eğitimci Olmuştur
Az Veya Küçük Boyuttaki Eşyalarınız İçin Ekonomik Çözümler Üretiyoruz. Küçük Miktarlardaki Eşyalarınızı Ekonomik Olarak Taşımak İçin Küçük Boy Araçlarımız Mevcuttur. Yazlık Veya Şehirlerarası Az Miktarda Eşyalarınız İçin Bize 10-15 Gün Önceden Kayıt Bırakırsanız , Sizlere Daha Ekonomik Çözümler Sunma Şansımız Olabiliyor , Ayrıca Parça Eşyalarınızı Çok Uygun Koşullarda Yerine Ulaştırıyoruz.

İletişim Bilgileri
Adres : Trabzon Evden Eve Nakliyat
Şehir : TRABZON
Telefon : 0462 323 04 04
Faks : 0462 323 00 20
Website :
 Firmanın Ürünleri -  Firmanın İlanları -  İletişim

etiketler : ,
Gold Firmalar

Tümünü Göster

Hızlı AramaAçık Gemi Pozisyonu

Tümünü Göster

Yurtdışı Araç Talebi

Tümünü Göster

Table './wwwnakli_lojistik/online' is marked as crashed and should be repaired